Właściciel firmy, Eugeniusz Koc swoją działalność w branży budowlanej rozpoczął na początku lat dziewięćdziesiątych. W 1993 roku otworzył firmę Transport Roboty Ziemne (TRZ Eugeniusz Koc), która na bazie nowych doświadczeń i kolejnych realizacji rozwija się z roku na rok.

Przedsiębiorstwo rodzinne działa na rynku lokalnym w zasięgu 50 km od Siemiatycz. Z upływem lat zmianie uległa technologia produkcji i park maszyn, który na dzień dzisiejszy stanowi 10 nowoczesnych maszyn budowlanych oraz 3 ciężarowe wywrotki.

Niezawodność i wysoką jakość wykonywanych w ramach działania firmy Transport Roboty Ziemne Eugeniusz Koc usług gwarantuje sprzęt marki:  Caterpillar, Scania i Powerscreen. Niemal ćwierć wieku doświadczenia w branży pozwala na świadczenie usług i dostarczanie materiałów na najwyższym poziomie.

Ciągły rozwój, nowe technologie produkcji, kontrola jakości, nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra, lata doświadczeń na rynku – to wszystko pozwala nam podejmować nowe wyzwania i realizować kolejne inwestycje, a zadowoleni klienci są motywacją do działania.

Misją naszej firmy jest budowanie zaufania pokoleń.